KharkivMusicFest запрошує взяти участь у благодійній акції

Kharkiv Music Fest

Міжнародний фестиваль класичної музики, що об’єднує на одній сцені кращих музикантів України та світу, продовжує знайомити широку аудиторію зі зразками високого мистецтва.Є надія, що епідеміологічна ситуація не завадить проведенню неймовірного свята музики, і вже в квітні 2022 року KharkivMusicFest вп’яте порадує харків’ян і гостей міста концертами за участю відомих музикантів, масштабними музичними проєктами та безпрецедентними заходами в рамках фестивалю.

Якщо фестивальний Львів представляє джаз у виконанні зірок першої величини світового рейтингу, то Харків славиться класикою. Отже, Україна може пишатися не тільки Харківським молодіжним симфонічним оркестром, а й дитячим. Сьогодні перспективи розвитку цього колективу багато в чому пов’язані з матеріальною базою. Саме тому організатори KharkivMusicFest звернулися за допомогою до друзів і влаштували благодійний аукціон для збору коштів, необхідних для придбання музичних інструментів.

Серед лотів: ложа на чотири глядачі на весь час проведення фестивалю; можливість протягом години спробувати себе у якості диригента професійного оркестру; політ в літаку, керованому одним із співорганізаторів фестивалю; футбольний м’яч «Євро-2012» з автографами гравців збірної Нідерландів і т. д.
По завершенні торгів більша частина необхідної суми була зібрана. Благодійна акція триває. Усі, хто забажає, зможуть наслідувати гарний приклад і підтримати талановитих харківських музикантів.

Микола Кучерявенко відвідав благодійний захід за запрошенням організаторів. На своїй персональній сторінці у Facebook він розрекламував цю подію, та на чисельні прохання оприлюднив інформацію щодо підтримки проєкту: